Застосування альтернативних підходів зменшення забруднень стічних вод в сільській місцевості

     У більшості країн будинки в сільській місцевості, розраховані на одну родину, і часто мають невідповідні гігієнічним вимогам каналізаційні системи, у яких переробка  або взагалі відсутня, або обмежена септичною ємністю, неочищені стічні води з таких систем викликають евтрофікацію озер, рік і морів, та створюють серйозну загрозу для здоров’я. на місцевому рівні будинки на одну родину здебільшого є одним головних забруднювачів води.
    Локальне (місцеве) очищення стічних вод є часто дешевшим, ніж приєднання до централізованої каналізаційної системи. Сьогодні невеликі установи здатні цілком чи частково вирішити проблему стічних вод як з економічної, так і з екологічної точки зору. Такі локальні системи здатні здійснити задовільну санітарну обробку, зменшити скидання поживних речовин і уможливити вторинне (повторне) використання поживних речовин, що є в стічних водах. Багато які з цих систем можуть дати більш високий рівень переробки, ніж централізовані каналізаційні системи, приєднані до вже існуючих очисних споруд.
    Для різних місць підходять різні технології тому, в кожному випадку має вибиратися найкращий варіант.  Один з кількох методів локальної обробки стічних вод є застосування сухих екосантуалетів.

   

Copyright Львівське облводресурсів, 2016