УВАГА!!!

     Згідно консультативного прогнозу Львівського регіонального центру з гідрометеорології протягом наступних днів на території Львівської області збережеться сонячна та жарка погода та передбачається висока пожежна небезпека (4 клас)
    Утримання жаркої та посушливої погоди призводить до подальшого зниження водності річок, струмків, ставків, меліоративних каналів, а на окремих ділянках до повної відсутності стоку.
З метою запобігання виникнення пожеж Львівське обласне управління водних ресурсів просить мешканців Львівської області дотримуватись правил поведінки у пожежонебезпечний період, а саме заборони спалювання стерні на полях, чагарнику та сухостою на торфополях, в лісосмугах та поблизу присадибних ділянок.
Крім цього, нагадуємо, що спалення сухої рослинності забороняється законодавством України та передбачає адміністративну та кримінальну відповідальність з відповідним накладенням штрафів.
 
    Пам’ятаймо, що дотримання вимог правил пожежної безпеки у спекотний період дозволить запобігти виникненню пожеж в області, збереже природні ресурси для нас та майбутніх поколінь!!!

   

Copyright Львівське облводресурсів, 2016