Річки

Річки Львівської області довжиною більше 10 км в басейні р. Дністер

назва річки Куди впадає з якого берега Довжина , км  
всього в межах області  
 
1 Дністер Лиман Дністровський Чорне море   1352 207  
2 Мшанець (Мжанець, Мшанка) Дністер лв 21 13  
3 Ясениця (Ясеничка) Дністер пр 15 15  
4 Топільниця (Туржанка, Топільничанка) Дністер пр 19 19  
5 Лінинка (Линина, Ленина) Дністер лв 20 20  
6 Яблонька (Яблунька) Дністер лв 21 21  
7 Кремлянка (Кшелянка, Крем'янка) Дністер пр 12 12  
8 Ореб Дністер пр 9,4 9,4  
9 Слониця (Солониця) Ореб лв 10 10  
10 Стрв'яж Стриговір, Стервяж, Стривец ) Дністер лв 94 77  
11 Ясениця (Яруга) Стрв'яж пр 15 15  
12 Млинівка (Мюль-Бах) Стрв'яж пр 18 18  
13 Дубрівка Млинівка лв 12 12  
14 Рудний Млинівка лв 10 10  
15 Струга Стрв'яж лв 22 22  
16 Блозівка (Блажевка) Стрв'яж лв 44 44  
17 Без назви (Хвільського) Болозівка пр 11 11  
18 Болотна (Блотна) Болозівка лв 14 14  
19 Дністричка Стрв'яж пр 8 8  
20 Без назви Дністричка пр 13 13  
21 Без назви Дністер пр 15 15  
22 Верещиця (Верешиця) Дністер лв 91 91  
23 Домажир (Стара Ріка, Стара, Жека) Верещиця лв 24 24  
24 Зимна Вода (Водяне, Вишенька) Домажир лв 16 16  
25 Зашковиця Верещиця пр 12 12  
26 Крупка Верещиця пр 14 14  
27 Стругат (Берестина) Верещиця пр 16 16  
28 Без назви 1 Верещиця пр 11 11  
29 Без Назви 2 Верещиця пр 14 14  
30 Без назви 3 Верещиця пр 12 12  
31 Бистриця (Підбузька, Тисменицька) Дністер пр 73 73  
32 Опака (Бориславки, Опачка) Бистриця пр 12,1 12,1  
33 Сторонявка Бистриця лв 13,8 13,8  
34 Ступнянка (Ступянка) Бистриця пр 11 11  
35 Черхава (Черхавка, Церхавка) Бистриця лв 26 26  
36 Сприня (Стриня, Спринька) Черхава пр 13,8 13,8  
37 Блажівка (Блажувка) Черхава лв 10 10  
38 Волянка Блажівка пр 13,3 13,3  
39 Тисмениця Бистриця пр 49 49  
40 Лошань (Лошени) Тисмениця пр 10 10  
41 Вишиниця Тисмениця пр 12,4 12,4  
42 Раточина (Ратчина, Раточинка) Тисмениця лв 14,8 14,8  
43 Солониця (Вортище) Тисмениця пр 26,3 26,3  
44 Бар (Радичув) Тисмениця лв 30,4 30,4  
45 Тарнавка Бар пр 10 10  
46 Трудниця Тисмениця лв 29 29  
47 Бронці (Недзвениноска, Медвежанка) Трудниця пр 21 21  
48 Лютичина (Лютичана) Тисмениця пр 31 31  
49 Ріпчанка Лютичина лв 10,8 10,8  
50 Летнянка (Прирва, Літнянка) Дністер пр 34,5 34,5  
51 Коросниця Летнянка пр 12,8 12,8  
52 Козушин Дністер лв 13 13  
53 Колодниця (Нежухівка) Дністер пр 40,4 40,4  
54 Уличанка Колодниця лв 30,7 30,7  
55 Бистрий Уличанка лв 10,7 10,7  
56 Шпильський (Шипільський) Колодниця лв 16,15 16,15  
57 Медвежий (Недзведзі) Колодниця пр 12,4 12,4  
58 Ступниця (Суха) Колодниця лв 17,85 17,85  
59 Перекоп (Кропивник) Колодниця лв 13,45 13,45  
60 Зубра (Зубжа, Зубже, Зубря Дністер лв 45 45  
61 Щирка (Щирець, Щирок, Щерек) Зубра пр 41,8 41,8  
62 Ставчанка (Бартатовка, Стависка) Щирка пр 26,8 26,8  
63 Бредниця Дністер пр 12 12  
64 Черниця Дністер пр 10 10  
65 Вівня (Вовня, Вівнянка) Дністер пр 33 33  
66 Черниця Вівня лв 13 13  
67 Колодниця (Нежухівка) Дністер лв 18 18  
68 Куна (Кіна) Дністер пр 11 11  
69 Барвінка (Іловець,, Бродовецький) Дністер лв 16 16  
70 Стрий (Стри) Дністер пр 232 232  
71 Сможанка (Сможенка) Стрий пр 14 14  
72 Хусна (Онилова, Хусник, Гуснянка) Стрий лв 13 13  
73 Либохора (Либошора) Стрий лв 15 15  
74 Гнила Стрий лв 19 19  
75 Гнила Ропа (Яворівка) Гнила лв 11 11  
76 Завадка Стрий пр 28 28  
77 Довжанка Завадка лв 14 14  
78 Яблунька (Яблонька Стрий лв 23 23  
79 Писана Яблунька пр 12 12  
80 Літмир (Літмиш Яблунька лв 12 12  
81 Ясениця (Ясінка) Стрий пр 11 11  
82 Східниця (Східничанка) Стрий лв 11 11  
83 Рибник Стрий пр 3,6 3,6  
84 Рибник Зубриця Рибник лв 15 15  
85 Рибник Майданський Рибник пр 19 19  
86 Річка (Крушельниця) Стрий пр 14 14  
87 Опір (Опурь) Стрий пр 58 58  
88 Славська (Волосянка) Опір пр 15 15  
89 Рожанка (Ружанка) Опір пр 22 22  
90 Головчанка Опір лв 10 10  
91 Бримувка (Укерник) Головчанка лв 11 11  
92 Цигла (Либохора Опір пр 11 11  
93 Орява Опір лв 26 26  
94 Бутивля (Велика Бутивля) Орява лв 16 16  
95 Кам'янка (Каміонка) Опір пр 11 11  
96 Стинавка (Ропяни) Стрий лв 27 27  
97 Жижава Стрий пр 26 26  
98 Зизава Стрий пр 20 20  
99 Тейсарівка Стрий лв 12 12  
100 Луг Дністер лв 18 18  
101 Боберка Луг лв 36 36  
102 Кривуля Боберка лв 13 13  
103 Біла Боберку лв 11 11  
104 Давидівка Суходолка лв 33 33  
105 Суходолка Боберку пр 32 32  
106 Бережниця Дністер пр 59 46  
107 Любешка Дністер пр 22 22  
108 Крехівка Дністер пр 29 29  
109 Махлинець Крехівка лв 14 14  
110 Свіча Дністер пр 106 34  
111 Сукель (Бжаза) Свіча лв 67 24  
112 Гориня Сукель пр 20 5  
113 Стара Ріка (Лушева) Свіча пр 13 10  
114 Турнянка (Тужанка, Туржанка) Свіча пр 38 5  
115 Нічеч (Нецеч, Нетечь) Свіча лв 19 19  
116 Дубравка Свіча пр 10 10  
117 Росточка Свіча лв 10 10  
118 Лютинка Дністер пр 21 21  
119 Свірж (Лозова, Реман) Дністер лв 70 12,7  
120 Любешка (Любечка) Свірж пр 20 17  
121 Гнила Липа Дністер лв 87 26,7  
122 Погиблиця Гнила Липа пр 10,9 10,9  
123 Ладанка (Марушка) Гнила Липа лв 12 12  
124 Болотня (Болотнянка) Гнила Липа лв 13 13  
125 Студений потік Гнила Липа лв 24 3,3  
126 Нараївка (Липиця) Гнила Липа лв 53 1,2  
127 Золота Липа (Золота Липа Західна, Біла) Дністер лв 128 28,1  
128 Гнила Липа (Згнила Липа) Золота Липа лв 15 15  
129 Золота Липа Східна Золота Липа лв 39 24  
130 Махнівка (Махнувка) Золота Липа Східна лв 15 13  
131 Мала Стрипа Стрипа лв 14 3,6  
132 Серет (Серет правий) Дністер лв 248 5  
133 Вятина (Креничина) Серет лв 18 18  
134 Луг (Грабарка, Волиця, Лух, Серет Макрополь-ський) Серет лв 26 26  
135 Серет Лівий(Сіорля) Луг лв 13 6,3  
  всього річок довжиною більше 10км км 3001,05  

Річки Львівської області довжиною більше 10 км в басейні р. Західний Буг

назва річки Куди впадає з якого берега Довжина , км  
всього в межах області  
 
1 Зх. Буг Нерев пр 772 184  
2 Золочівка (Бельзец) Зх. Буг лв 35 35  
3 Полтва (Пельчев) Зх. Буг лв 60 60  
4 Малехівка Полтва лв 12 12  
5 Білка (Коцурівський) Полтва пр 31 31  
6 Марунька (Марущак) Білка лв 14 14  
7 Кишиця Білка лв 10 10  
8 Перегноївка (Пшегнювка) Полтва пр 22 22  
9 Яхторівський потік Перегноївка лв 12 12  
10 Тимковецький потік Перегноївка лв 28 28  
11 Яричівка (Яричівський канал) Полтва лв 45,5 45,5  
12 Млинівка (Недільчина) Яричівка лв 27 27  
13 Без назви (Миклашівський потік) Полтва пр 10 10  
14 Думна (Думний, Ременівка) Полтва лв 57,6 57,6  
15 Капелівка Думна пр 11 11  
16 Гологірка Полтва пр 26 26  
17 Слотвина Зх. Буг пр 21 21  
18 Ракитна (Рокитна) Слотвина пр 12,7 12,7  
19 Семен (Грицкова) Зх. Буг лв 10 10  
20 Горпинка (Острувка) Зх. Буг лв 20 20  
21 Камянка (Жультанце) Зх. Буг лв 24,7 24,7  
22 Ясиницький Зх. Буг пр 15 15  
23 Бобрівка Зх. Буг лв 13 13  
24 Холоївка Зх. Буг пр 18 18  
25 Батючка Зх. Буг лв 12 12  
26 Кийський потік Зх. Буг пр 11 11  
27 Пересіка Зх. Буг пр 12,5 12,5  
28 Рата Зх. Буг лв 76 68  
29 Теличка (Телиця) Рата пр 10 10  
30 Мощанка Рата пр 36 36  
31 Річка Мощанка пр 13 13  
32 Маруся (Марунька) Мощанка лв 16 16  
33 Біла Рата пр 40 40  
34 Угринка Біла лв 18 18  
35 Дівна Біла лв 10 10  
36 Свиня Рата пр 44 44  
37 Баланда Свиня пр 19 19  
38 Деревенка (Кривуля, Деревнянка) Свиня лв 36 36  
39 Кислянка Деревенка пр 12 12  
40 Червонець (Черневець) Кислянка пр 11 11  
41 Ракитня Рата лв 13 13  
42 Желдецьи (Зелдець) Рата пр 43 43  
43 Болотня (Блотня) Рата лв 34 34  
44 Без назви Болотня пр 10 10  
45 Без назви Болотня пр 12 12  
46 Без назви Зх. Буг пр 12 12  
47 Солокія Зх. Буг лв 88 50  
48 Річиця (Жечиця) Солокія лв 37 10  
49 Без назви Солокія пр 14 14  
50 Білий Стік (Білостік) Зх. Буг пр 30 30  
51 Бушків Білий Стік лв 10 10  
52 Млинівка Білий Стік пр 14 14  
53 Красносілка Зх. Буг лв 18 18  
54 Спасівка (Стасувка) Зх. Буг пр 27 27  
55 Драганка (Карбув, Залижня) Спасівка пр 18 18  
56 Варежанка (Варяжанка) Зх. Буг лв 38 21  
57 Гатківка Зх. Буг лв 10 10  
  всього річок довжиною більше 10км км 1434  

Річки Львівської області довжиною більше 10 км в басейні р. Сян

назва річки Куди впадає з якого берега Довжина , км  
всього в межах області  
 
1 Сян (Сан) Вісла пр 447 56  
2 Ріка (Боберка, Рика) Сян пр 19 19  
3 Вяр (Вигор) Сян пр 68 12  
4 Бібиска (Бібіска) Вяр пр 14 14  
5 Вирва Вяр пр 32 27  
6 Вирва (Чишки) Вирва пр 12 12  
7 Без назви (потік Вирва) Вяр пр 10 10  
8 Бухта Вяр пр 26 26  
9 Вишня Сян пр 79 65  
10 Лачни (Лични) Вишня лв 12 12  
11 Вишенька Вишня лв 20 20  
12 Без назви Вишенька лв 11 11  
13 Без назви Вишня лв 10 10  
14 Раків (Ракув) Вишня пр 26 26  
15 Без назви  Замлиники Вишня пр 10 10  
16 Глинець Раків пр 18 18  
17 Млинівка Вишня лв 15 15  
18 Хоросниця Вишня пр 12 12  
19 Потік Чорний Вишня пр 11 11  
20 Січна (Січня, Сечна) Вишня лв 26 26  
21 Секониця Січна пр 16 16  
22 Зелений (Речка, Річка, Трещанка) Січна лв 16 16  
23 Без назви Вишня пр 14 14  
24 Без назви Вишня пр 17 6  
25 Шкло Сян пр 76 27,8  
26 Гноянець (Гноінець) Шкло лв 18 18  
27 потік Гноянець Гноянець лв 14 14  
28 Щан (Ожомля) Шкло лв 24 24  
29 Ретичин Шкло пр 21 21  
30 Липовець Ретичин пр 11 11  
31 Гатка Шкло пр 11 3  
32 Солотва Любачівка лв 34 11  
33 Смолинка Солотва пр 10 9,5  
34 Суха Липа Солотва пр 14 9,8  
35 Завадівка Любачувка лв 36 22  
36 Смердех Завадівка лв 16 16  
37 Блех (Рибна) Завадівка пр 18 18  
  всього річок довжиною більше 10км км 669,1  

Річки Львівської області довжиною більше 10 км в басейні р. Стир

назва річки Куди впадає з якого берега Довжина , км  
всього в межах області  
 
1 Стир Прип'ять пр 483 66,8  
2 Хрестинівка (Лучкув) Стир лв 15,2 15,2  
3 Покрова (Канал Олеський, Люберця) Стир лв 36,5 36,5  
4 Богаїха Покрова пр 10 10  
5 Радославка Стир лв 10,3 21,3  
7 Пуста Радославка пр 18,7 18,7  
6 Березівка Радославка пр 18,3 18,3  
8 Майданівка Радославка пр 16 16  
9 Острівка Стир лв 24 24  
10 Бовдурка Стир лв 25 25  
11 Суховілка Бовдурка лв 15,4 15,4  
12 Старий Рів (Рудка) Стир лв 17,5 17,5  
13 Слонівка Стир пр 47 18,1  
14 Ситенка Слонівка пр 26 4,2  
15 Лощівка (Лошувка) Стир лв 17,5 17,5  
16 Судилівка Стир лв 27 25,9  
17 Небіжка Судилівка пр 10 10  
18 Іква Стир пр 155 16,6  
  всього річок довжиною більше 10км км 377  

   

Copyright Львівське облводресурсів, 2016