Проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля

    Відповідно до розпорядження Голови Львівської ОДА від 10 березня  2017 року № 1179/0/5-17 “Про проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля” Львівським облводресурсів видано наказ від 14.03.2017 № 46, яким затверджено план заходів щодо проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля. Відповідні накази також видані підвідомчими організаціями Львівського облводресурсів.
Заплановані заходи спрямовані  на  поліпшення стану довкілля, зокрема, на благоустрій, озеленення та впорядкування територій виробничих баз та дільниць управлінь, очищення берегів річок, прибережних захисних смуг, смуг відведення від сміття, розчистку джерел, водотоків, ліквідацію несанкціонованих сміттєзвалищ на землях водного фонду.
    Під час проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і «Дня довкілля»  водогосподарськими організаціями:
-         впорядковано території баз управлінь та експлуатаційних дільниць, парків, алей  площею 27,73 га;
-         посаджено 298 дерев та 238 кущів;
-         розчищено від сміття 587,24 км берегів річок і меліоративних каналів; 
-         розчищено та упорядковано 93 джерела та витоків річок.
У рамках проведення Всеукраїнського Дня довкілля працівники Львівського облводресурсів прийняли участь в благоустрої ставка в урочищі Мочари Яворівського національного природного парку, під час якого була впорядкована прибережна захисна смуга ставка,  підготовленні береги під посів трави, висадженні дерева (верби). Також, представники водогосподарських організацій взяли участь в проведені толок в районах Львівської області.

   

Copyright Львівське облводресурсів, 2016