Міжнародна діяльність

Міжнародне співробітництво між Україною та Польщею в галузі водного господарства на прикордонних водах здійснюється на основі "Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Польща про співробітництво в галузі водого господарства на прикордонних водах", підписаної 10 жовтня 1996 року.

Для розгляду питань, які регулюються положенням цієї Угоди створена спільна Польсько-Українська Комісія з питань прикордонних вод.  Засідання Комісії проводиться на територіях кожної з Договірних Сторін.

Уповноваженими польської і української Сторони створено 5 спільних польсько-українських Робочих Груп:

1. Спільна польсько-українська Робоча Група з питань планування прикордонних вод. Українську частину очолює начальник Західно-Бузького басейнового управління п.Г.Мушка, польську частину спеціаліст управління Середньої Вісли п.Л.Гось.

2. Спільна польсько-українська Робоча Група з питань ліквідації надзвичайних забруднень. Керівник Української частини тимчасово не призначений , польську – головний спеціаліст з міжнародного співробітництва Жешівського воєводства п.З.Голець.

3. Спільна польсько-українська Робоча Група з питань протиповеневого захисту регулювання і меліорації прикордонних вод. Українську частину очолює начальних відділу експлуатації меліоративних систем та протипаводкових споруд п.М.Козак. Польську частину – директор Управління басейну в Пулавах Регіонального управління водного господарства у Варшаві п.Л.Богута.

4. Спільна польсько-українська Робоча Група з питань охорони прикордонних вод від забруднень. Українську частину очолює Перший заступник начальника державного управління Екоресурсів у Львівській області п.Г.Башта. Польську – Підкарпатський Воєводський інспектор охорони довкілля п.Є.Ліпінська.

5. Спільна польсько-українська Робоча Група з питань гідрометеорології та гідрогеології. Керівник української частини начальник Львівського обласного центру з гідрометеорології п.І.Федик. Керівник польської частини – директор Інституту метеорології та водного господарства в Кракові п.Я.Садон.

Групи працюють на основі затвердженого комісією Регламенту роботи груп, що складається із завдань Групи, організаційних засад та реалізації завдань. У відповідності до Регламенту та Плану роботи на черговий рік групи почергово зустрічаються на території кожної із Договірних Сторін. Результати роботи оформляються Протокольними записами або Пам’ятними записами, які направляються Уповноваженому та його заступнику, Держприкордонслужбі, іншим зацікавленим організаціям. По наслідкам роботи складається Річний звіт діяльності кожної Робочої Групи, який розглядається та протоколюється на черговому засіданні Комісії.

Співпраця здійснюється по всьому українсько-польському кордону в межах Львівської та Волинської областей.

   

Copyright Львівське облводресурсів, 2016