Конкурс «Барви Дністра» 2013 рік

ПЕРЕЛІК ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ «БАРВИ ДНІСТРА» 2013р.
 
№ з/п Прізвище та імя учасника
 
Дата народження Назва роботи Адреса
Перелік переможців у номінації «Малюнок»
6 – 10 років
1 Кутельмах Ярина                         І місце 10 років Барви Дністра м. Львів Личаківський Будинок дитячої та юнацької творчості  
2 Теслюк Евеліна                          ІІ місце 10 років Журавлі над Дністром Львів
3 Белік Марина                              ІІ місце 9 років На березі річки м. Одеса
4 Долошицька Катерина              ІІІ місце 8 років «Дністровські води» м. Львів Личаківський Будинок дитячої та юнацької творчості   
5 Забаленна Юлія                         ІІІ місце 2004 Барвисте Дністро Котовський р-н, Одеська обл..
 
6 Єфремович Данило                   ІІІ місце 2005 Екологічний стан Дністра Одеса
Перелік переможців у номінації «Малюнок»
11 – 16 років
7 Иванов Ратибор                          І місце 9 клас Живописный Днестр л. «Василия Левски», г. Кишинев
8 Сафонов Кристина                     ІІ місце 8 класс Ангел-хранитель, спаси и сохрани реку Днестр и её богатства Гимназия села Алчедар Шолданештского района, Республика Молдова
9 Симчич Ірина                             ІІ місце 1998 Рух коня по воді м. Івано-Франківськ
10 Дидык Александра                    ІІІ місце 10Б клас
 
  лицей «Н.В. Гоголя»,
г. Кишинёв
11 Соболь Софія                             ІІІ місце 11 років Ранок на Дністрі м. Львів Личаківський Будинок дитячої та юнацької творчості  
12 Швець Марк                              ІІІ місце 11 років «Захоплююча справа» м. Одеса 
Перелік переможців у номінації «Малюнок»
17-21  років
13 Унтила Вероника                        І місце 1992 Днестровская роза г. Кишинев
14 Скляренко Мария                      ІІ місце 1993 Весной на реке Днестр г.Кишинёв
15 Кубицкая Алина                        ІІ місце 11Б класс Детство на Днестре Лицей А.С. Пушкина г.Кишинёва
16 Поторак Леонид                       ІІІ місце 1994 На страже Днестра г. Кишинёв
17 Донцова Мария                         ІІІ місце 11А класс Днестр Лицей А.С. Пушкина г.Кишинёва
18 Іваськевич Наталія                    ІІІ місце 17 років Маки над річкою Луг м. Ходорів Жидачівського р-ну Львівської обл..   
Перелік переможців у номінації  «Вірш»
11 – 16 років
19 Дмуховська Валерія                   І місце 1998 Я живу в мальовничому краї м. Могилів-Подільський
20 Козовіта Богдана                      ІІ місце 2000 «Не кинь сміття у воду» м. Жидачів Львівська обл.   
21 Кеньо Зоряна                            ІІ місце 10 класс Луг – притока Дністра м Ходорів Жидачівський р-н Львівська обл
22 Алекса Владислав                     ІІІ місце 9 класс «Природа мать» с. Владимировка Слободзейского р-на, ПМР
23 Курило Євангеліна                   ІІІ місце 2002 «Пісенька про Дністер» м. Іллічівськ Одеська обл..   
24 Гук Анастасія                           ІІІ місце 2000 «Каравайка» с. Маяки Одеська обл.    
Перелік переможців у номінації  «Вірш»
17 – 21 років
25 Матляк Дмитро                            І місце 1993 «Ніч на Дністрі с. Бориля Турківський район Львівська обл.    
26 Жанна Лунгу                             ІІ Місце 11 клас   лицей А.С. Пушкина, Республика Молдова
27 Войцехівська Наталія               ІІІ місце .1996 Могутній Дністер м. Могилів-Подільський     Вінницька обл..
Перелік переможців у номінації  «Твір, оповідання»
11 - 16 років
28 Цісар Катерина                            І місце .2001 Збережемо Дністер с. Дальник Овідопольського р-ну, Одеської обл.    
29 Хомко Юлія                                 ІІ місце 1998 Дивосвіт краси й природи с. Жнибороди Бучацький р-н Тернопільська обл.
30 Еремеева Ангелина                  ІІІ місце 7 клас «С родичка начинается река» с. Владимировка Слободзенського р-на, ПМР
Перелік переможців у номінації  «Твір, оповідання»
17-21 років
31 Каим Владислав                         І місце 12 класс Унылая реальность л. «Дмитрия Кантемира»,
г. Кишинёв
32 Заскальний Олександр              ІІ місце 1996 «Ріка мого дитинства» Вінницька обл.. м. Ямпіль
33 Войцехівська Наталія               ІІІ місце 1996 Тірас м. Могилів-Подільський          Вінницька обл
Перелік переможців у номінації  «Стаття»
11 - 16 років
34 Медведенко Вадим                     І місце 2000 «На варті Дністра» с. Новоградківка Одеська обл.. 
35 Куркан Світлана                        ІІ місце 2000 «Цінуймо красу Дністра!» с. Надлиманське Одеська обл.
Перелік переможців у номінації  «Стаття»
17-21 років
36 Кубицкая Алина                         І місце 11Б класс Днест – угасающая водная артерия лицей «А.С. Пушкина», г.Кишинёв
37 Морарь Маргарита                    ІІ місце 1996   лицей «А.С. Пушкина», г.Кишинёв
Перелік переможців у номінації  «Фоторобота»
14 - 16 років
Пейзаж
38 Орлова Олена                              І місце 1997 «Жив-був бобер»,
 
смт. Овідіополь,
вул. Шевченка,
39 Самердак Віталій                       ІІ місце 1999 Перепад на притоці Дністра с. Дубрівка Самбірського району Львівської області
40 Чебан Анна                                 ІІ місце 1998 Водная экосистема в парковой зоне г.Кишинёв, «Н.Милеску-Спэтару»
41 Максимич Діана                       ІІІ місце 1999 «Дністрові пейзажі» м. Самбір Львівська обл..
42 Джумага Марта                       ІІІ місце 1998 «Який чудовий вечір на Дністрі! У воді, верба полоще віти, звучать гітари струни чарівні і аромат п’янкий дарують квіти!» м. Заліщики Тернопільська обл.
 
43 Калужа Анастасия                    ІІІ місце 7А класс Высокая вода лицей «Дмитрия Кантемира», г. Кишинёв
Флора та фауна
44 Цынтел Екатерина                       І місце 10 класс «Дружба крепкая» МОУ «Владимировская СОШ», ПМР
45 Донець Інна                                 ІІ місце 1996 «Чекаю принца» с. Прилиманське, Одеська обл
46 Сведлик Надежда                     ІІІ місце 15 років «Сбор нектара» лицей Н.В. Гоголя, г. Кишинев
Людина та Дністер
47 Бандурська
Кароліна-Анна                         І місце
1998 «Нас манить далека дорога» с. Санжійка,
Молдова
Перелік переможців у номінації  «Фоторобота»
17 - 21 років
Пейзаж
48 Капустина Алена                        І  місце 1995 «Реут-приток Днестра» Лицей «А.С. Пушкина», г.Кишинёв
49 Раецкая Екатерина, Дойкова Дарья
                                                  ІІ місце
12Б класс «Осенняя пора – очей очарованье» Лицей «А.С. Пушкина», г.Кишинёв
50 Зайкова Александра                   ІІ місце 12Б класс «Крутой берег Днестра» Лицей «А.С. Пушкина», г. Кишинёв
51 Кучеренко Руксанда                  ІІІ місце 1996 Земля. День первый Лицей Академии Наук Республики Молдова
52 Саламахина Алиса                    ІІІ місце 11А класс Днестр Лицей «Н.В.Гоголя»,
г. Кишинёв
53 Любченко Надежда                  ІІІ місце 1995 «Одинокая лодка» Молдавский Государственный университет
Флора та фауна
54 Суружиу Евгения                       І місце 1995 Вода-это жизнь
(Заповедник «Прутул де жос»)
Лицей Академии Наук Республики Молдова
55 Потова Ольга                         ІІ місце 11Б класс «Уточки» Лицей А.С. Пушкина г.Кишинёва
56 Сенюта Наталія                        ІІІ місце 1993 Метелик на конюшині с. Купич Воля Жовківський р-н Львівська обл. 
Людина та Дністер
57 Барбарова Ирина                    І місце 1997 День на Днестре л. «Василия Левски», г. Кишинев
Перелік переможців у номінації  «Фоторобота»
більше 21 років
Пейзаж
58 Іванів Марія                            І місце 1991 . «А річенька, а хвилечка водою хлюпотить» м. Жидачів Львівська обл.  
59 Чебан Дарья                             ІІ місце 1994 Бежит река среди камней г.Кишинёв,
60 Мірчук Галина                        ІІ місце 1989 «Дністер у зелених шатах» м. Самбір Львівська обл.
61 Площанський Петро               ІІІ місце 1958 «Вид з печери» м Заліщики
Тернопільська обл.
62 Хархаліс Оксана                       ІІІ місце 1990 Природна грація Дністра
 
м. Самбір Львівська обл..
63 Сикалина Виктория               ІІІ місце   «Одинокая лодка» Молдова
Флора та фауна
64 Вікирчак Олександр                   Імісце 1960 1. «Очеретянка велика»
2. «Ранок на Дністрі»
м Заліщики
Тернопільська обл.
65 Мандзюк Леся                            ІІ місце 1990 «Ящірка зелена»
 
м Заліщики
Тернопільська обл.
66 Кучанська Ірина                      ІІІ місце 1991 «Шлях додому»
 
М. Одеса
Людина та Дністер
67 Ешану Инна                                І місце 1989 «Увлекательная экскурсия в заповедник «Ягорлык» Город Бендеры, ПМР
Перелік переможців у номінації  «Слайд-шоу, відеофільм»
 
68 Салецкий Андрій                        І місце 1999 «Люблю тебе Дністер» с. Гораївка Камянець- Подільський район Хмельницька обл. 
69 Зибенко Дмитро                         ІІ місце
Щербіна Іван
1999
2000
Нижньодністровський  Національний природний парк Прилиманська ЗОШ І-ІІ Ступенів Овідопольського р-ну Одеської обл..
70 Мельник Наталія            ІІ місце 1997 «Щоб не стирав Дністер прожитих днів» м. Могилів-Подільський
71 Недобельський Орест               ІІІ місце 1997 «Барви Дністра» Староушицька школа Хмельницька обл.
72 Колосов Владислав                   ІІІ місце
Бурлаков Станіслав
1996
1997
«Барви Дністра» Староушицька школа Хмельницька обл.
73 Бадражан Владимир                 ІІІ місце 1995 Вода и будущее Кишинев
Перелік переможців у номінації «Заходи з оздоровлення водних ресурсів»
74 Рынгач Алина, Дедков Евгений, Кириллова Оксана, Климишин Александр                                     І місце 12Б Акция «Спасём реку Бык!» Лицей «Н.В.Гоголя.Кишинёва»
75 Овідіопольський районний Молодіжний Водний парламент
Кер. Орлова Тетяна Миколаївна
ІІ місце
  «Заповідними стежками рідного краю» смт. Овідіополь Одеська обл..
76 Паламарчук Богдан                  ІІІ місце 1997 План заходу з Відговлення і санітарного стану річки Дерло. Громадське патрулювання стану річки м. Могилів- Подільський Вінницька обл.
ДолученняРозмір
Збірник робіт2.8 MБ

   

Copyright Львівське облводресурсів, 2016