Конкурс «Барви Дністра» 2014 рік

Переможці конкурсу «Барви Дністра» 2014 року
 

місце Прізвище та імя учасника Вік Назва роботи Адреса
Номінація малюнок
Вік до 10 років
1 І Белік Марина 9 років «Господарочка» м. Одеса
2 ІІ Мельник Софія 9 років «Дністер – живе серце України!» м. Могилів-Подільський Вінницька обл.
3 ІІ Вороніна Анастасія 9 років «Захід на лимані» смт Лиманське
Одеська обл.
4 ІІІ Бордіян Дарина 9 років «Веселий і сумний Дністер» м. Одеса
5 ІІІ Булка Анастасія 10 років «Весна на Дністрі» м. Львів
6 ІІІ Максюта Богдан 6 років «Барви Дністра» м. Львів
7 ІІІ Векю Ника 6 лет «Днестровский водоворот» г. Кишинев Молдова
Вік 11-16 років
8 І Колесник Серафім 13 років «Лелека на даху – щастя у домі» м. Одеса
9 ІІ Кушнір Яна 13 років «Ластівки над Дністром» м. Одеса
10 ІІ Олійник Анастасія 12 років «Ніч на Івана Купала» с. Загірочко
Жидачівський р-н
Львівська обл.
11 ІІІ Стефанишин Ірина 12 років «Політ над Дністром» м. Львів
12 ІІІ Теслюк Евеліна 11 років «Туман над Дністром» м. Львів
13 ІІІ Мініч Іван 13 років «Пристань» смт. Цебрикове
Одеська обл.
14 ІІІ Лисенко Микита 12 років «Рідна Бессарабія» м.Білгород-Дністровський Одеська обл.
15 ІІІ Друцэ Валерия 12 лет «Краски Днестра» г. Кишинев Молдова
Вік 17-21 рік
16 І Криворучко Вита 21 год «Работа в речном порту» г. Рыбница ПМР
17 ІІ Пивоварова Анастасия 20 лет «На берегу родной реки» г. Тирасполь ПМР
18 ІІІ Негруша Даниил 20 лет «Днестр в графике» г. Дубоссары ПМР
Номінація Фоторобота
Вік до 16 років
пейзаж
19 І Шлайфер Маргарита 15 років «Кращий пейзаж» м. Могилів-Подільський Вінницька обл.
20 ІІ Якимовська Майя 12 років «Перлина Поділля» м. Могилів-Подільський Вінницька обл.
21 ІІ Мацьків Денис 15 років «Осінні роздуми» м. Самбір Львівська обл.
22 ІІІ Вовк Олександра 13 років «Пляж» м. Могилів-Подільський Вінницька обл.
23 ІІІ Димова Аделина 15 лет «Днестр, пойма» г. Кишинев Молдова
24 ІІІ Стояненко Татьяна 12 лет «Рассвет на Днестре» г. Кишинев Молдова
Тваринний та рослинний світ Дністра
25 І Бончинська Софія 15 років «Золоті кульбаби» м. Ходорів Жидачівський  р-н Львівська обл.
26 ІІ Щербакова Юліана 15 років «Черепаха естет» с. Маяки Біляївський р-н
Одеська обл.
Людина та Дністер
27 І Баранюк Вікторія 13 років «Відпочинок на березі кам’янки» смт Чічільник
Вінницька обл.
28 ІІ Поліковська Вікторія 15 років «Так починається екологічна катастрофа» с. Йосипівка Овідіопольський р-н Одеська обл.
Вік 16-21 рік
пейзаж
29 І Морарь Маргарита 18 лет «Над Днестром» г. Кишинев Молдова
30 ІІ Негруша Даниил 20 лет «У берега» г. Тирасполь ПМР
31 ІІ Сичинская Татьяна 18 лет «Серце Днестра» г. Кишинев Молдова
Тваринний та рослинний світ Дністра
32 І Иванченко Дарья 16 лет «Закат на Днестре» с. Владимировка ПМР
33 ІІ Потова Ольга 18 лет «Удивительный гость» г. Кишинев Молдова
34 ІІІ Михайлюк Ксенія   «Одуванчик» смт Лиманське
Одеська обл.
Людина та Дністер
35 І Гавриленко Олександр 21 рік «Твоє майбутнє у твоїх руках» м. Одеса
Вік від 21 року
пейзаж
36 І Криворучко Виктория 25 лет «На Днестре» г. Рыбница ПМР
37 ІІ Шестопал Елена   «Между стихами» г. Рыбница ПМР
38 ІІ Рибалка Марина 25 років «Великі мури великого Дністра» м. Одеса
39 ІІІ Игнатов Дмитрий 23 года «Идиллия» с. Владимировка ПМР
40 ІІІ Бурдейна Олена 37 років «Дністровські острови» м. Одеса
Тваринний та рослинний світ Дністра
41 І Сакара Марина 25 лет «Зонтик» г. Рыбница ПМР
42 ІІ Іванів Марія 23 роки «Наполегливий паросток» м. Жидачів Львівська обл.
Людина та Дністер
43 І Меркаленко Антоніна 36 років «Ловись рибка велика і маленька» м. Одеса
44 ІІ Варшавский Валентин 39 лет «Давайте знакомиться» г. Рыбница ПМР
Номінація слайд-фільм (презентація) відеофільм
45 І Стус Оксана   «Як живеш, Могилів Дністровський?» м. Могилів-Подільський Вінницька обл.
46 ІІ Лунгу Жанна     Молдова
47 ІІ Щебіна Іван
Боженко Сергій
14 років
14 років
«Барви Дністра» с. Прилиманське
Одеська обл.
48 ІІІ Костюк Софія 12 років «Краса і біль моєї землі» С. Богутин Золочівський
р-н Львівська обл.
49 ІІІ Возиян Марина 16 лет «Проблемы Днестра и как их решает Эко-ТИРАС» Молдова
50 ІІІ Максимчук Денис 17 років «Первоцвіти» с. Прилиманське
Одеська обл.
Номінація «Заходи з оздоровлення водних ресурсів»
51 І Мосежная Ангелина 14 лет «Родными тропами»  
52 ІІ Угорська О.М.   Екологічний театр: «Вода – це життя» с. Конюхів Стрийський р-н Львівська обл.
53 ІІІ Балабан Н.В.   Виховний захід для учнів 9 класу на тему: «Охорона водних ресурсів» с. Молодіжне Овідопольський р-н Одеська обл
Номінація Вірш
Вік до 16 років
54 І Маркітан Юлія 15 років «Окраса краю» с. Тростянець Ямпільський р-н Вінницька обл.
55 ІІ Агапій Марина 12 років «Не річка, диво!» м. Могилів-Подільський Вінницька обл.
56 ІІІ Греб Назар 9 років «На хвилях благання» с. Конюхів Стрийський р-н
Львівська обл.
Вік 16-21 рік
57 І Кеньо Ігор 16 років «Благання про мир» м. Ходорів Жидачівський
р-н Львівська обл.
58 ІІ Будяк Мар’яна 16 років «Між крутими берегами» м. Могилів-Подільський Вінницька обл.
59 ІІІ Мидинська Аліна 16 років «Українське диво…» м. Могилів-Подільський Вінницька обл.
Номінація твір прозою (оповідання)
Вік до 16 років
60 І Левчук Володимир 13 років «Річка Дністер» с. Молодіжне Овідіопольський р-н Одеська обл.
61 ІІ Чайченко Катерина 14 років «Шелест Дністровських плавнів» с. Маяки Одеська обл.
62 ІІІ Стоян Александр 13 лет «Невымышленная история о Сане и великой молдавской реке» г. Кишинев Молдова
Вік 16-21 рік
63 І Потова Ольга 18 лет «Утро на Днестре» г. Кишинев Молдова
Номінація науково-популярна стаття
Вік до 16 років
64 І Мілошова Юлія 14 років «Стежками Нижньодністровського національного парку» с. Надлиманськ Овідіопольський р-н Одеськаобл
65 ІІ Маркітан Юлія 15 років «Побожно ставитися до річки» с. Тростянець Ямпільський р-н Вінницька обл.
66 ІІІ Шлайфер Маргарита 15 років «Таємниці та проблеми рідного Дністра» м. Могилів-Подільський Вінницька обл.
Вік 16-21 рік
67 І Кубицки Алина 18 лет «Приток Днестра – Реут – хранитель наследия гето-даков» г. Кишинев Молдова
68 ІІ Григораш Марина 16 років «Зупиніться, задумайтеся, збережіть!» м. Могилів-Подільський Вінницька обл.
69 ІІІ Ломакіна Вікторія 16 років «Річка Дністер» м. Могилів-Подільський Вінницька обл.

 
 
 

ДолученняРозмір
Анкета учасника «Барви Дністра»146.5 КБ

   

Copyright Львівське облводресурсів, 2016