Гідрометеорологічна та водогосподарська інформація за тиждень з24.08.17р. по 30.08.17р.


 
1.        Метеорологічна обстановка
В метеорологічному відношенні звітний тиждень характеризувався хмарною з проясненням погодою. 26-27 серпня на території області пройшли дощі з грозами, місцями сильні зливи.
Температура повітря коливалась від +7 – +15ºС вночі до +14 – +28ºС вдень.
2.     Гідрологічна обстановка
На ріках басейну Дністра   25, 27 та 29-30 серпня відмічався спад рівнів води в межах 1–10 см/добу. В результаті випадання дощів 28 серпня в басейні спостерігалося незначне зростання рівнів води 1–7 см/добу. 24 та 26 серпня рівні води протягом доби не змінювалися.
 
На річках басейну Західного Бугу  протягом звітного тижня відмічалося коливання рівнів води в межах +5 – -6 см/добу з перевагою спаду, лише 29 серпня на річках басейну спостерігався незначний підйом рівнів води в межах 1 – 3 см/добу.
На річках басейну Сяну  28 серпня відмічався підйом рівнів води в межах 1 – 10 см/добу, а 29 серпня відмічався спад рівнів води в межах 1 – 10 см/добу. Протягом решти днів звітного тижня рівні води не змінювалися.
На річках басейну Стира 28 серпня відмічався незначний підйом рівнів води в межах 1–3 см/добу. Протягом решти днів звітного тижня рівні води залишались незмінні.
За даними Львівського РЦГМ:
31 серпня очікується ясна погода без опадів. Температура повітря вночі7 – 12°, вдень 24 – 28° тепла. 
 Найближчої доби на річках області очікується незначне коливання рівнів води з перевагою спаду та продовжиться зниження водності.
 
3.   Гідрохімічна, гідроекологічна, санітарно-епідеміологічна обстановка.
Минулого тижня (14– 30 серпня 2017 р.) лабораторією моніторингу вод і ґрунтів ЛГГМЕ аналізів якості води системі моніторингу поверхневих вод не проводилося.
4.     Стан і робота гідротехнічних споруд
Протягом звітного тижня працівниками УВГ проводились обстеження  пошкоджених об’єктів та проводились першочергові відновлювальні роботи, які не потребують значних матеріальних та фінансових затрат.
Протягом звітного тижня насосні станції не працювали, оскільки не було такої необхідності.
5.                 Хід протипаводкових робіт
Протягом звітного тижня роботи з протипаводкового захисту, які фінансуються за рахунок бюджетних коштів за КПКВ 2407070 – не виконувались у зв’язку з відсутністю фінансування. Детальніша інформація про фінансування та об’єми виконання даних робіт подається в рамках іншої терміновості і звіту.
6.         Робота Аналітично-диспетчерського центру
Режим повсякденної діяльності. Щоденне інформування Кризового центру Держводагентства України про водогосподарську та гідрометеорологічну обстановку. Взаємодія на робочому рівні, в частині взаємоінформування, ГУ ДСНС у Львівській області, Департаментом з питань ЦЗ ЛОДА, Львівським регіональним центром з гідрометеорології, Дністровсько – Прутським та Західно – Бузьким басейновими управліннями, органами місцевого самоврядування. Аналізувалась інформація із відомчих рівневих постів та  гідропостів ЛРЦГМ. Силами структур ФВС відслідковується ситуація на місцях, особлива увага була приділена надійності захисних гідротехнічних протипаводкових споруд. Велось постійне спостереження за гідрологічною та водогосподарською обстановкою. 

   

Copyright Львівське облводресурсів, 2016