Гідрометеорологічна та водогосподарська інформація за тиждень з 8.06.17р. по 14.06.17р.

1.        Метеорологічна обстановка
В метеорологічному відношенні майже весь минулий тиждень характеризувався хмарною з проясненнями, без істотних опадів погодою.
Температура повітря коливалась від +5 – +16ºС вночі та +17 – +24ºС вдень.
 
2.     Гідрологічна обстановка
На ріках басейну Дністра переважав спад рівнів води в межах 5 – 22 см/добу.
На річках басейну Західного Бугу  протягом звітного тижня відмічався спад рівнів води в межах 1 – 4 см/добу.
На річках басейну Сяну  11, 12 червня відмічався спад рівнів води в межах 1 – 7 см/добу, 14 червня відмічався підйом рівнів води в межах 1 – 10 см/добу. Протягом решти днів звітного тижня рівні води залишались незмінні.
На річках басейну Стира  12 червня відмічався спад рівнів води в межах 1 – 2 см/добу. Протягом решти днів звітного тижня рівні води залишались незмінні.
 
За даними Львівського РЦГМ:
15 червня мінлива хмарність, без опадів. Температура повітря вночі 4 - 9° тепла, вдень 19 - 24° тепла.  
Найближчої  доби на річках області очікується незначне коливання рівнів води, з перевагою спаду. 
 
3.   Гідрохімічна, гідроекологічна, санітарно-епідеміологічна обстановка.
Минулого тижня (8 – 14 червня 2017 р.) лабораторією моніторингу вод і грунтів ЛГГМЕ аналізів якості води в системі моніторингу поверхневих вод не проводилося.
 
4.     Стан і робота гідротехнічних споруд
Протягом звітного тижня працівниками УВГ проводились обстеження  пошкоджених об’єктів та проводились першочергові відновлювальні роботи, які не потребують значних матеріальних та фінансових затрат.
Протягом звітного тижня насосні станції не працювали, оскільки не було такої необхідності.
 
5.                 Хід протипаводкових робіт
Протягом звітного тижня роботи з протипаводкового захисту, які фінансуються за рахунок бюджетних коштів за КПКВ 2407070 – не виконувались у зв’язку з відсутністю фінансування. Детальніша інформація про фінансування та об’єми виконання даних робіт подається в рамках іншої терміновості і звіту.
 
6.         Робота Аналітично-диспетчерського центру
Режим повсякденної діяльності. Щоденне інформування Кризового центру Держводагентства України про водогосподарську та гідрометеорологічну обстановку. Взаємодія на робочому рівні, в частині взаємоінформування, ГУ ДСНС у Львівській області, Департаментом з питань ЦЗ ЛОДА, Львівським регіональним центром з гідрометеорології, Дністровсько – Прутським та Західно – Бузьким басейновими управліннями, органами місцевого самоврядування. Аналізувалась інформація із відомчих рівневих постів та  гідропостів ЛРЦГМ. Силами структур ФВС відслідковується ситуація на місцях, особлива увага була приділена надійності захисних гідротехнічних протипаводкових споруд. Велось постійне спостереження за гідрологічною та водогосподарською обстановкою.
 
Інформація щодо нафтових плям на ріках Стрий та Яблунька
Турківського  району Львівської області
 
За повідомленням спостережників гідропостів Турка, Ясениця Львівського регіонального центру з гідрометеорології станом на 08 год. 08 червня 2017 року, поверхня води річки Яблунька в районі гідропоста м.Турка вкрита нафтовими плямами 1 бал з запахом нафтопродуктів, поверхня води річки Стрий в районі гідропоста с.Ясениця Турківського району вкрита нафтовими плямами 2 бали з запахом нафтопродуктів, внаслідок змиву з берегів після попередньої аварії, яка сталась 29 травня 2017 року.
Станом на 8 год. 09 червня 2017 року, поверхня води річок Яблунька і Стрий очистилась.
 
Інформація щодо загоряння торфу на території
 Сокальського району Львівської області
 
9 червня зафіксовано загорання торфу на території Карівської с/р біля с.Карів (о/с Солокія) на площі 0,05га. До кінця доби 9 червня пожежу ліквідували.
Для ліквідації пожежі було задіяно Великомостівський пожежний підрозділ  ГУ ДСНСУ у Львівській області(1 автоцистерна, 1 мотопомпа, АНР, 10 чол ), від Сокальського УВГ 11 чоловік.

   

Copyright Львівське облводресурсів, 2016