Гідрометеорологічна та водогосподарська інформація за тиждень з 7.09.17р. по 13.09.17р.

1.        Метеорологічна обстановка
В метеорологічному відношенні звітний тиждень характеризувався хмарною з проясненням погодою. 12, 13 вересня на території області пройшли дощі з грозами.
Температура повітря коливалась від +14 – +19ºС вночі до +17 – +27ºС вдень.
 
2.     Гідрологічна обстановка
На ріках басейну Дністра протягом звітного тижня відмічався спад рівнів води в межах 1–15 см/добу.
На річках басейну Західного Бугу  протягом звітного тижня переважав спад рівнів води в межах 1 – 3 см/добу.
На річках басейну Сяну  7 вересня  відмічався підйом рівнів води в межах 1 – 3 см/добу, 11 вересня відмічався спад рівнів води в межах 1 – 10 см/добу. Протягом решти днів звітного тижня рівні води залишались незмінні..
На річках басейну Стира 11 вересня відмічався незначний спад рівнів води в межах 1–2 см/добу. Протягом решти днів звітного тижня рівні води залишались незмінні.
 
За даними Львівського РЦГМ:
14 вересня мінлива хмарність, без опадів. Температура повітря вночі 10 – 15°, вдень 16 – 21° тепла. 
Найближчої доби на річках басейну Дністра переважатиме підйом рівнів води, на річках басейнів Сяну, Західного Бугу очікується коливання рівнів води, з перевагою спаду.
 
3.   Гідрохімічна, гідроекологічна, санітарно-епідеміологічна обстановка.
Минулого тижня (6 – 13 вересня 2017 р.) лабораторією моніторингу вод і ґрунтів ЛГГМЕ аналізів якості води системі моніторингу поверхневих вод не проводилося.
 
 
4.     Стан і робота гідротехнічних споруд
Протягом звітного тижня працівниками УВГ проводились обстеження  пошкоджених об’єктів та проводились першочергові відновлювальні роботи, які не потребують значних матеріальних та фінансових затрат.
Протягом звітного тижня насосні станції не працювали, оскільки не було такої необхідності.
 
5.                 Хід протипаводкових робіт
Протягом звітного тижня роботи з протипаводкового захисту, які фінансуються за рахунок бюджетних коштів за КПКВ 2407070 – не виконувались у зв’язку з відсутністю фінансування. Детальніша інформація про фінансування та об’єми виконання даних робіт подається в рамках іншої терміновості і звіту.
 
6.         Робота Аналітично-диспетчерського центру
Режим повсякденної діяльності. Щоденне інформування Кризового центру Держводагентства України про водогосподарську та гідрометеорологічну обстановку. Взаємодія на робочому рівні, в частині взаємоінформування, ГУ ДСНС у Львівській області, Департаментом з питань ЦЗ ЛОДА, Львівським регіональним центром з гідрометеорології, Дністровсько – Прутським та Західно – Бузьким басейновими управліннями, органами місцевого самоврядування. Аналізувалась інформація із відомчих рівневих постів та  гідропостів ЛРЦГМ. Силами структур ФВС відслідковується ситуація на місцях, особлива увага була приділена надійності захисних гідротехнічних протипаводкових споруд. Велось постійне спостереження за гідрологічною та водогосподарською обстановкою. 

   

Copyright Львівське облводресурсів, 2016