Гідрометеорологічна та водогосподарська інформація за тиждень з 31.08.17р. по 6.09.17р.

 
1.        Метеорологічна обстановка
В метеорологічному відношенні звітний тиждень характеризувався хмарною з проясненням погодою. 3-6 вересня на території області пройшли дощі з грозами, місцями сильні зливи, град.
Температура повітря коливалась від +5 – +18ºС вночі до +11 – +26ºС вдень.
 
2.     Гідрологічна обстановка
На ріках басейну Дністра протягом першої половини звітного тижня переважав спад рівнів води в межах 1–7 см/добу. З 3 вересня, через проходження циклону з центром над Молдавією та Румунією, та в результаті випадіння інтенсивних дощів відбулося формування незначного дощового паводку в басейні із підйомом рівнів води від 25 до 50 см, місцями до 85 над передпаводковими, без негативних наслідків. 6 вересня на гірських притоках Дністра відмічається зниження рівнів води 10-20 см, а в середній та нижній течії продовжується підйом рівнів води 5-35 см/добу.
На річках басейну Західного Бугу  в першій половині звітного тижня відмічався спад рівнів води 2 – 7 см/добу, а з 4 вересня переважав підйом рівнів води в межах 2 – 18 см/добу.
На річках басейну Сяну  3 та 5 вересня  серпня відмічався підйом рівнів води в межах 3 – 10 см/добу, а протягом решти днів звітного тижня рівні води не змінювалися.
На річках басейну Стира 4 та 6 вересня відмічався незначний підйом рівнів води в межах 1–2 см/добу. Протягом решти днів звітного тижня рівні води залишались незмінні.
За даними Львівського РЦГМ:
7 вересня протягом усього дня очікується хмарна погода, місцями опади у вигляді дощу. Температура повітря вночі 6 – 11°, вдень 14 – 19° тепла. 
     Найближчої доби на річках області переважатиме незначний підйом рівнів води.

3.   Гідрохімічна, гідроекологічна, санітарно-епідеміологічна обстановка.
Минулого тижня (31 серпня – 6 вересня 2017 р.) лабораторією моніторингу вод і ґрунтів ЛГГМЕ аналізів якості води системі моніторингу поверхневих вод не проводилося.
4.     Стан і робота гідротехнічних споруд
Протягом звітного тижня працівниками УВГ проводились обстеження  пошкоджених об’єктів та проводились першочергові відновлювальні роботи, які не потребують значних матеріальних та фінансових затрат.
Протягом звітного тижня насосні станції не працювали, оскільки не було такої необхідності.
5.                 Хід протипаводкових робіт
Протягом звітного тижня роботи з протипаводкового захисту, які фінансуються за рахунок бюджетних коштів за КПКВ 2407070 – не виконувались у зв’язку з відсутністю фінансування. Детальніша інформація про фінансування та об’єми виконання даних робіт подається в рамках іншої терміновості і звіту.
6.         Робота Аналітично-диспетчерського центру
Режим повсякденної діяльності. Щоденне інформування Кризового центру Держводагентства України про водогосподарську та гідрометеорологічну обстановку. Взаємодія на робочому рівні, в частині взаємоінформування, ГУ ДСНС у Львівській області, Департаментом з питань ЦЗ ЛОДА, Львівським регіональним центром з гідрометеорології, Дністровсько – Прутським та Західно – Бузьким басейновими управліннями, органами місцевого самоврядування. Аналізувалась інформація із відомчих рівневих постів та  гідропостів ЛРЦГМ. Силами структур ФВС відслідковується ситуація на місцях, особлива увага була приділена надійності захисних гідротехнічних протипаводкових споруд. Велось постійне спостереження за гідрологічною та водогосподарською обстановкою. 

   

Copyright Львівське облводресурсів, 2016