Гідрометеорологічна та водогосподарська інформація за тиждень з 3.08.17р. по 9.08.17р.

1.        Метеорологічна обстановка
В метеорологічному відношенні майже весь минулий тиждень характеризувався хмарною з проясненнями погодою. 4, 7 серпня пройшли, дощі, місцями сильні.
Температура повітря коливалась від +14 – +22ºС вночі та +17 – +34ºС вдень.
 
2.     Гідрологічна обстановка
На ріках басейну Дністра 3 – 6 серпня відмічався підйом рівнів води в межах 1 – 5 см/добу. 7 – 9 серпня відмічався підйом рівнів води в межах 5 – 28 см/добу.
На річках басейну Західного Бугу  3 – 6 серпня відмічався спад рівнів води в межах 1 – 4 см/добу, 7 – 9 серпня відмічався підйом рівнів води в межах 1 – 6 см/добу.
На річках басейну Сяну  8 серпня відмічався підйом рівнів води в межах 1 – 10 см/добу, 9 серпня відмічався спад рівнів води в межах 3 – 4 см/добу. Протягом решти днів звітного тижня рівні води залишались незмінні.
На річках басейну Стира  протягом звітного тижня рівні води залишались незмінні.
 
За даними Львівського РЦГМ:
3 серпня мінлива хмарність. Місцями грози. Температура повітря вночі 17 – 22°, вдень 32 – 37° тепла. 
Найближчої доби на річках області очікується спад рівнів води та продовжиться зниження водності. 
 
3.   Гідрохімічна, гідроекологічна, санітарно-епідеміологічна обстановка.
Минулого тижня (3 – 9 серпня 2017 р.) лабораторією моніторингу вод і ґрунтів ЛГГМЕ аналізів якості води системі моніторингу поверхневих вод не проводилося.
 
4.     Стан і робота гідротехнічних споруд
Протягом звітного тижня працівниками УВГ проводились обстеження  пошкоджених об’єктів та проводились першочергові відновлювальні роботи, які не потребують значних матеріальних та фінансових затрат.
Протягом звітного тижня насосні станції не працювали, оскільки не було такої необхідності.
 
5.                 Хід протипаводкових робіт
Протягом звітного тижня роботи з протипаводкового захисту, які фінансуються за рахунок бюджетних коштів за КПКВ 2407070 – не виконувались у зв’язку з відсутністю фінансування. Детальніша інформація про фінансування та об’єми виконання даних робіт подається в рамках іншої терміновості і звіту.
 
6.         Робота Аналітично-диспетчерського центру
Режим повсякденної діяльності. Щоденне інформування Кризового центру Держводагентства України про водогосподарську та гідрометеорологічну обстановку. Взаємодія на робочому рівні, в частині взаємоінформування, ГУ ДСНС у Львівській області, Департаментом з питань ЦЗ ЛОДА, Львівським регіональним центром з гідрометеорології, Дністровсько – Прутським та Західно – Бузьким басейновими управліннями, органами місцевого самоврядування. Аналізувалась інформація із відомчих рівневих постів та  гідропостів ЛРЦГМ. Силами структур ФВС відслідковується ситуація на місцях, особлива увага була приділена надійності захисних гідротехнічних протипаводкових споруд. Велось постійне спостереження за гідрологічною та водогосподарською обстановкою.
 
Інформація щодо загорання торфяників на території Яворівського району Львівської області.
 
31.07.2017 року зафіксовано загорання торф’яників на території Бердихівської с/р, с.Молошковичі Яворівського району о/с «Щан», на площі 8 га. До гасіння залучалось 8 од. техніки та 25 чол., один працівник від Жовківського УВГ. Ліквідовано 3 серпня.
 
06.08.2017 року на території Бердихівської с/р с.Молошковичі Яворівського району зафіксовано загоряння торф’яників на площі 1,5 га. До гасіння залучалось 8 од. техніки та 16 людей  з яких один працівник Жовківського УВГ. Ліквідовано 7 серпня.

   

Copyright Львівське облводресурсів, 2016