Гідрометеорологічна та водогосподарська інформація за тиждень з 10.08.17р. по 16.08.17р.

1.        Метеорологічна обстановка
В метеорологічному відношенні майже весь минулий тиждень характеризувався малохмарною погодою, ввечері 12 та 13 серпня пройшли, дощі, місцями грози.
Температура повітря коливалась від +16 – +28ºС вночі та +22 – +32ºС вдень.
 
2.     Гідрологічна обстановка
На ріках басейну Дністра 10 та 15 серпня відмічалося коливання рівнів води 2-30 см/добу з перевагою спаду. Протягом усіх інших днів звітного тижня в басейні відмічався спад рівнів води в межах 1 – 25 см/добу.
На річках басейну Західного Бугу  11 – 16 серпня відмічався спад рівнів води в межах 1 – 9 см/добу, 10 серпня відмічався підйом рівнів води в межах 1 – 69 см/добу.
На річках басейну Сяну  13 та 16 серпня відмічався спад рівнів води в межах 3 – 10 см/добу. Протягом решти днів звітного тижня рівні води залишались незмінні.
На річках басейну Стира  протягом звітного тижня рівні води залишались незмінні.
 
За даними Львівського РЦГМ:
17 серпня очікується хмарна з проясненням погода, місцями грози. Температура повітря вночі 13 – 18°, вдень 27 – 32° тепла
Найближчої доби на річках області очікується спад рівнів води та продовжиться зниження водності. 
 
3.   Гідрохімічна, гідроекологічна, санітарно-епідеміологічна обстановка.
Минулого тижня (9 – 16 серпня 2017 р.) лабораторією моніторингу вод і ґрунтів ЛГГМЕ було проведено аналізи якості води в одному створі.
У пункті спостережень «р. Зубра – с. Зубра» виявлено перевищення граничнодопустимих норм БСК5 (у 3,2 рази), амонію (у 12,2 рази), нітритів (у 32,3 рази), нітратів (в 1,1 рази), фосфатів (у 3,8 разів), заліза (у 2,3 рази) і сульфатів (в 1,2 рази). На якість води в створі вливають стічні води дощової каналізації Сихівського району м.Львова і стоки від приватного сектору.
Усі перевищення граничнодопустимих норм є характерними для даного створу і спостерігалися в минулий період.
 
 
4.     Стан і робота гідротехнічних споруд
Протягом звітного тижня працівниками УВГ проводились обстеження  пошкоджених об’єктів та проводились першочергові відновлювальні роботи, які не потребують значних матеріальних та фінансових затрат.
Протягом звітного тижня насосні станції не працювали, оскільки не було такої необхідності.
 
5.                 Хід протипаводкових робіт
Протягом звітного тижня роботи з протипаводкового захисту, які фінансуються за рахунок бюджетних коштів за КПКВ 2407070 – не виконувались у зв’язку з відсутністю фінансування. Детальніша інформація про фінансування та об’єми виконання даних робіт подається в рамках іншої терміновості і звіту.
 
6.         Робота Аналітично-диспетчерського центру
Режим повсякденної діяльності. Щоденне інформування Кризового центру Держводагентства України про водогосподарську та гідрометеорологічну обстановку. Взаємодія на робочому рівні, в частині взаємоінформування, ГУ ДСНС у Львівській області, Департаментом з питань ЦЗ ЛОДА, Львівським регіональним центром з гідрометеорології, Дністровсько – Прутським та Західно – Бузьким басейновими управліннями, органами місцевого самоврядування. Аналізувалась інформація із відомчих рівневих постів та  гідропостів ЛРЦГМ. Силами структур ФВС відслідковується ситуація на місцях, особлива увага була приділена надійності захисних гідротехнічних протипаводкових споруд. Велось постійне спостереження за гідрологічною та водогосподарською обстановкою.
 
Інформація щодо загорання торфяників на території Яворівського району Львівської області.
 
16.08.2017 року зафіксовано загорання торф’яників на території Бердихівської с/р, с.Молошковичі Яворівського району о/с «Щан», на площі 0,1 га. Для ліквідації загоряння задіяно територіальні підрозділи ДСНС у Львівській області та працівників Жовківського УВГ в складі 1 од. техніки та 3 чол.

   

Copyright Львівське облводресурсів, 2016