7-8 червня 2017 р.

    7-8 червня 2017 р. начальник відділу використання водних ресурсів та моніторингу вод Львівського облводресурсів Чайка М.О. взяла участь у семінарі-тренінгу «Імплементація вимог Водної Рамкової та Паводкової Директив ЄС». Захід відбувся у м. Тернополі за підтримки проекту ЄС «Підтримка України в апроксимації напрацьованого законодавства ЄС у сфері навколишнього середовища».
    Під час семінару-тренінгу учасники заходу обговорювали питання: транспозиції вимог Водної Рамкової та Паводкової Директив ЄС у законодавство України; реформування моніторингу поверхневих вод в Україні; моніторинг поверхневих вод – вимоги ВРД ЄС тощо. Під час семінару проведено ряд тренувальних сесій, де присутні змогли на практиці застосувати отримані знання.
    8 червня учасники тренінгу розглянули питання стосовно гідробіологічного моніторингу поверхневих вод: сучасний стан та концепція його реалізації в Україні; встановлення екологічного стану водних масивів; гідроморфологічного моніторингу поверхневих вод; вимоги ВРД ЄС та його імплементація в Україні тощо. Крім того, обговорювались питання щодо впровадження Паводкової директиви, зокрема, попередньої оцінки ризиків затоплення та розробки карт ризиків та загроз затоплень.

   

Copyright Львівське облводресурсів, 2016