31 серпня у департаменті екології та природних ресурсів відбувся круглий стіл

    31 серпня у департаменті екології та природних ресурсів відбувся круглий стіл з питань напрацювання стратегії управління водними ресурсами та зменшення забруднення водних об’єктів Львівської області.
Розпочав круглий стіл директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації – Гречаник Руслан Мар’янович, який довів до відома присутніх про те, що департаментом проведено інвентаризацію джерел забруднення водних ресурсів, а також визначено стан систем очистки стічних вод. За результатами проведеної роботи сформовано проект «Комплексної обласної інвестиційної програми зменшення забруднення водних ресурсів шляхом модернізації/будівництва очисних споруд та каналізаційних мереж», а також визначено перелік об’єктів, які потребують першочергового фінансування. 
     В даному заході від Львівського обласного управління водних ресурсів прийняли участь начальник відділу водних об’єктів Жовтянський О.М та начальник відділу використання водних ресурсів та моніторингу вод.
Присутніми активно обговорювались питання про технології очистки водних ресурсів, про обробку та утилізацію осаду стічних вод та інтегровані системи управління водними ресурсами. 

   

Copyright Львівське облводресурсів, 2016